ABC - Design Viper 4 Street

Pasūtīt ABC - Design Viper 4 Street

ABC-Design Viper 4


Viper 4 bērnu ratiņi aprīkoti ar daudz vairāk funkcijām un tiem ir daudz vairāk priekšrocību salīdzinoši ar citiem radniecīgiem un līdzīgiem ratiņiem

Eco ādas rokturi, gan ratiņu vadītājam, gan mazajam ceļotājam. Kulbas pārnēsāšanas rokturis arī ir no eco ādas. Sporta daļai ir lielāks un daudz garāks  jumtiņš, lai labāk pasargā no saules stariem, arī mazuļa guļus pozīcijā jumtiņš pilnībā pasargā no saules.

Modernie Viper 4 ar jaunu, unikālu dizainu ir ar 4 lieliem, pumpējamiem riteņiem. Priekšējie riteņi rotē 360 grādu leņķī, tāpat tie ir fiksējami. Palielinatā spēja manevrēt ratus, atstās neaizmirstamu, pozitīvu iespaidu pastaigu laikā. Šie ratiņi ir īpaši piemēroti pilsētai, jo bez jebkādas piepūles varēsiet apbraukt jebkuru šķērsli. Tāpat ar šiem lielajiem riteņiem būs viegli izbraukt Latvijas sniegotās ziemas un vasarā smilšainās pludmales.

Lielā un cietā kulbiņa, kura veidota no mazulim draudzīgiem materiāliem – mikrofibras un kokvilnas, ļaus bērnam justies ērti un komfortabli.

Tāpat tie ir ūdens atgrūdoši. Tās iekšējais garums ir 80 cm, kas ļaus Jums savu mazuli pārvadāt ilgāku laika periodu. Tāpat šie materiāli pasargā gan no vēja un sala, gan arī no saules karstās tveices. Audumos iestrādātie UPF +50 filtri neļaus bērnam sakarst un pasargās to no saules nelabvēlīgās ietekmes. Visi auduma pārvalki ir noņemami un mazgājami. Tā kā kulbu ir iespējams stiprināt abos virzienos, tad ar kulbas jumtiņā iestrādātu  lodziņa palīdzību vecēki var nodrošināt pastāvīgu acu kontaktu ar mazuli.

Sporta daļa šiem ratiem ir īpaši liela, lieluma ziņā varētu pat pielīdzināt sporta ratiem, taču komplektācijā ar spēcīgāku rāmi. Sporta daļai muguriņas lzmēri ir regulējami no pilnīga guļus stāvokļa līdz pat sēdus stāvoklim. Sporta daļai ir ērts kāju atbalsts. Sporta daļa ir iespējams stiprināt abos virzienos.

Ratiņi ir veidoti no izturīga alumīnija rāmja, kas ir viegli saliekams un pārvietojams. Transportēšanas fiksators nodrošina saliktu ratu ērtu pārvadāšanu. Teleskopiskais rokturis ļaus ērti justies dažāda auguma vecākiem. 4 lielie, pneimatiskie, pumpējamie riteņi ar lodīšu gultņiem neliks vilties grūti izbraucamos ceļos, riteņi nodrošina vienmērīgu ripošanu visos apstākļos. Rotējošie un fiksējošie priekšējie riteņi var rotēt pa 360° tādējādi nodrošinot papildus manevrētspēju. Roku balsts ir noņemams, tāpat sporta daļas kāju balsts regulējams pēc vecāku ieskatiem. Liels iepirkumu grozs, kurā varēsiet salikt dažādas mantas. Uz rāmja viegli stiprināms 0 + grupas auto sēdeklis ar tam paredzētu adapteri.

Galvenie
Svars13,5 kg

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs

<iframe allowfullscreen="" frameborder="0" height="263" width="415" scrolling="no" src="//www.youtube.com/embed/OekqmUiyMkk"></iframe>  

  • Ražotājs: ABC-DESIGN
  • Modelis: ABC - Design Viper 4 Street
  • Pieejamība: Pasūtīt
  • 679,00 €
  • Bez nodokļa: 561,16 €

Atslēgvārdi: bērnu ratiņi, lēti bērnu ratiņi, kvalitatīvi bērnu ratiņi, vācu bērnu ratiņi, bērnu ratiņu pārdošana, ABC dizaina bērnu ratiņi, gulēšanas ratiņi un pastaigu ratiņi, vieglākie ratiņi, bērnu preču veikals, 3in1, 2in1

Bebecar EasyMaxi autokrēsliņš paredzēts drošai un patīkamai braukšanai automašīnā. Autokrēsliņš būs ..
Cena sazinoties
Bez nodokļa: 0,00 €
Bebecar EasyMaxi autokrēsliņš paredzēts drošai un patīkamai braukšanai automašīnā. Autokrēsliņš būs ..
265,00 €
Bez nodokļa: 219,01 €
Bebecar EasyMaxi autokrēsliņš paredzēts drošai un patīkamai braukšanai automašīnā. Autokrēsliņš būs ..
265,00 €
Bez nodokļa: 219,01 €
Bebecar EasyMaxi autokrēsliņš paredzēts drošai un patīkamai braukšanai automašīnā. Autokrēsliņš būs ..
265,00 €
Bez nodokļa: 219,01 €
ABC - Design Tulip Group 0+ autokrēsliņš piedāvā vislabāko aizsardzību Jūsu mazulim, braucot mašīnā...
190,00 €
Bez nodokļa: 157,02 €
Adapteris paredzēts, lai uzliktu Maxi Cosi, Cybex, Joie, Kiddy autosēdeklīti uz ABC - DESIGN ratiņu ..
50,00 €
Bez nodokļa: 41,32 €
ABC - DESIGN lietusplēves nesatur nekādas ķīmiskas vielas, un dod vislabāko aizsardzību no lietus.&n..
25,00 €
Bez nodokļa: 20,66 €
Praktiskais dzērienu turētājs gandrīz visiem standarta ratu modeļiemViegls stiprinājumsIetilpība ir ..
28,00 €
Bez nodokļa: 23,14 €
Vasarā nav nekas labāks kā staigāšana ar bērnu svaigā gaisā. Bet, diemžēl pastaigas laikā mēs neesam..
25,00 €
Bez nodokļa: 20,66 €