Bērnu ratiņi ziemā!

Pievienoja admin 03.12.2021 0 komentāri Jaunākās ziņas,

Kā sagatavoties ratiņu pastaigām ziemā?

 

 

Ziema šobrīd mūs lutina ar skaistu sniegu, taču bieži vien šis sniegs var apgrūtināt mūsu pastaigas un radīt papildus šķēršļus. Lai mūsu skaistās pastaigas nekas nesabojātu, ir tām jāsagatavojas. Lasi tālāk un uzzini dažus ieteikumus kā pavadīšanu ārpus mājas ziemas laikā padarīt vieglāku un patīkamāku.

 

  • Ja mazulis ir gaidāms ziemā, tad būtiski ir izvēlēties bērnu ratiņus ar lieliem riteņiem, tādējādi šie riteņi tiks pāri lielākam sniega daudzumam. Viegli ratiņi ar maziem ritentiņiem nav paredzēti pastaigām sniegā. Ratiņi ar labu amortizāciju un bloķējamiem priekšējiem riteņiem ir lieliska izvēle garajām ziemas pastaigām.

 

  • Noteikti parūpējaties par mazuļa labsajūtu un siltumu pastaigas laikā. Izmantojiet pagarināmo ratu jumtiņu vai lietus plēvi, lai pasargātu bērniņu no vēja, lietus un sniega. Vecāki bieži vien izvēlas speciaizētā kāju pārsega vai guļammaisa vietā izvēlas izmantot plediņu vai plānāku segu, taču ir būtiski atcerēties, ka šie audumi nav mitrumizturīgi, tādējādi mazulis atradīsies mitrumā un ātrāk paliks auksti.  Atceramies, ka mazulim sēžot ir aukstāk, nekā vecākiem staigājot.

 

  • Arī vecāku labsajūta ir svarīga, tāpēc neaizmirstiet paši apģērbties silti. Nodrošiniet ratiņus ar siltinātajiem roku mufiem, lai Jūsu rokas atrastos siltumā. Ir pieejami dažādi veidu roku sildītāji, katrs var atrast sev piemērotāko. Mēs noteikti iesakām izvēlēties roku mufus no dabīgajiem materiāliem, it īpaši, no 100% aitu vilnas.

 

  • Tā kā ziemas laikā agri paliek tumšs, tad noteikti nodrošiniet bērnu ratiņus ar atstarojošajiem elementiem.

 

  • Ja bērniņš jau patstāvīgi sēž, tad mēs noteikti iesakām ratu vietā izmantot arī ragaviņas, ja tas iespējams, tādējādi radot jaunu pieredzi mazulim, kas noteikti būs patīkama un jautra ne tikai mazajiem braucējiem, bet arī vecākiem!

 

Ja mēs būsim gatavi visiem apstākļiem, tad itin nekas nespēs sabojāt mūsu prieku, jo ģimenes kopā pavadītais laiks ir vislabāk pavadītais laiks!

Izbaudām ziemas skaistumu un tiekamies pastaigās!

 

Iesniegt komentāru