Par mums


  • Mūsu nozare ir vairumtirdzniecība, mazumtirdzniecība un e- komercija. Mēs savas preces piedāvājam arī lielākajiem internetveikaliem Latvijā, kā arī salonveikaliem Latvijas pilsētās, privātā gaisotnē visu mūsu piedāvāto preču sortimentu var iegādāties mūsu salonveikalā RatuBirojs Miera ielā 54, kas atrodas tieši pretī Rīgas Dzemdību namam, kā klientu ērtībai esam atvēruši internetveikalu www.ratubirojs.lv, kura izstrādē esam ieguldījuši ļoti daudz pozitīvu emociju un neatlaidīga darba.
  • Mēs esam labāko un kvalitatīvāko bērnu ratiņu ekskluzīvie pārstāji un tiešie importētāji Latvijā, kas pirms jau 10 gadiem ir atvēruši durvis mājīgajam bērnu preču salonveikalam  RatuBirojs Miera ielā 54, Rīgā. 
  • Mēs, kā Eiropā vadošāko zīmolu, tai skaitā Bebecar, Hartan, ABC-Design, ekskluzīvie pārstāvji Latvijā , esam ieguldījuši milzīgu darbu, lai sniegtu jaunajiem vecākiem profesionālu priekštatu par pilnīgi visu pieejamo ratiņu veidu īpašībām un galvenajām atšķirībām, vienmēr esam gatavi sniegt labāko ekonomisko un tehnisko risinājumu katram klientam, kas arī ir mūsu lielo panākumu atslēga. 
  • RatuBirojs dibināts 2007.gada februārī ir veiksmīgs un pieredzējis  līderis ratiņu ekspertu pasaulē .
  • Jau 10 sezonas veiksmīgi esam startējuši izstādē "Bērnu Pasaule", kur prezentējam zīmolus, kurus paši pārstāvam Latvijā.
  • RatuBirojs piedāvā jaunajām māmiņām vienīgi rūpīgi izmeklētus vadošāko zīmolu ratiņus ar pārliecinātu augstāko kvalitāti, kā Bebecar (paaugstināta komforta kategorijas rati, klasisko  bērnu ratu etalons, augstākā kvalitāte, jaunāko tehnoloģiju apvienojums ar klasiskajām vērtībām, izsmalcināts ekskluzīvs dizains, zīmols un ražotne Portugāle), Hartan ( augstākā kvalitāte, ekskluzīvs tehniskais risinājums, ekskluzīvs dizains, zīmols un ražotne Vācija), ABC-Design (inovatīvs dizains, augsta kvalitāte, sabalansēta cena, zīmols Vācija, ražotne Ķīna).
  • RatuBirojs nodrošina zemākās cenas garantiju, kas ir viens no svarīgākajiem mūsu mārketinga augstā reitinga rādītājiem. Individuāla pieeja katram - tas ir mūsu ieguldītā darba pamatā.
  • RatuBirojs nodrošina ātru  un kvalitatīvu  ratiņu garantijas un pēcgarantijas servisu un apkalpošanu, kas ir ļoti svarīgs rādītājs šodienas saspringtajā laikmetā
  • Mēs esam bērnu ratiņu salonveikals, kas nodrošina privātu gaisotni, mājīgu atmosfēru, augstu profesionālo līmeni.  Mūsu lielākais atalgojums ir gandarīts klients.