Citas preces


Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:

ABC Design Spider bouncer šūpulītis

Aktīvais bērnu šūpulītis ar vibrāciju un skaņu! Var pievienot arī mp3 , discman un arī walkman atskaņotāju.* 2 muguras līmeņi un mainās ar visu lenķīti* interesants dizains, kurš balstās uz 4 "kā..

68,99 €Bez nodokļa: 57,02 €

ABC Design Walker elektra staigulītis

Staigulītis Walker electra sver tikai nepilnus 5kg.Priekšējā pamatne ir sakonstruēta tā, lai Jūsu mazulim vienmēr būtu interesanti darboties un līdz ar to gūt papildus iemaņas, kas noderēs tālākajā at..

99,99 €Bez nodokļa: 82,64 €

ABC-Design barošanas krēsliņš HIGH TOWER

Komfortabls funkcionālais augstais krēsliņš mazuļa ēdienreizēm- High Tower - praktisks, ļoti stabils un neaizņems daudz vietas!Krēsliņu var sākt izmantot, kad mazulis papildus māmiņas pienam sāk iepaz..

89,00 €Bez nodokļa: 73,55 €

ABC-Design barošanas krēsliņš Hopper

Ērts un funkcionāls – tāds ir jaunais Hopper bērnu barošanas krēsliņš. Krēsliņš sniedz Jūsu bērnam iespēju piedalīties kopējās maltītēs un būt par pilntiesīgu ģimenes locekli. Sēdeklīša augstumu un dz..

200,00 €Bez nodokļa: 165,29 €

Anne&Mikael Barošanas spilvens

Spilvens, kas atvieglo bērnu barošanas procesu. Ārējais pārvalks ir noņemams un mazgājams.Materiāls: kokvilna un ekocīds...

45,00 €Bez nodokļa: 37,19 €

Anne&Mikael bērna galvas aizsargs

Galvassega, kas aizsargā bērna galvu no asiem stūriem un malām.Izgatavots no kokvilnas un polsterējums - porolons.Izmērs regulējams...

28,00 €Bez nodokļa: 23,14 €

Anne&Mikael Bērna ligzdiņa

Anne&Mikael Bērna ligzdiņa dod Jūsu mazulim mierīgu miegu gan mājās, gan ceļā. To var izmantot arī gultā starp vecākiem, kā mazuļa gultiņu.Izgatavots no tīras kokvilnas un iekšējais polsterēj..

55,00 €Bez nodokļa: 45,46 €

Ekskluzīvas NINES lelles 45cm

Ļoti kvalitatīvas un skaistas lelles.Gluži kā īsts mazulis.Ar tām jūsu bērnam būs ļoti jautras un patīkamas rotaļas, jo tām ir mīksts vēderiņš, gumijas rokas, kājiņas ,seja. Lelles ir  ar un bez ..

80,00 €Bez nodokļa: 66,12 €

Ekskluzīvas NINES lelles 63 cm

Ļoti kvalitatīvas un skaistas lelles.Gluži kā īsts mazulis.Ar tām jūsu bērnam būs ļoti jautras un patīkamas rotaļas, jo tām ir mīksts vēderiņš, gumijas rokas, kājiņas ,seja.Lelles ir  ar un bez m..

100,00 €Bez nodokļa: 82,65 €

Mamas & Papas - Millie & Boris bērnu rotaļlietas

Šī mīkstā Mamas & Papas rotaļlieta liks Jūsu mazulim būt aktīvam.To var iekarināt gan pie autosēdekļa roktura,  tā ļaus izklaidēt Jūsu mazuli, brauciena laikā.To var iekarīnāt arī gultiņā, jo..

22,00 €Bez nodokļa: 18,18 €

Mamas & Papas mīkstā rotaļlieta

Mamas & Papas mīkstā rotaļlieta - piemērota bērnu aktivitātes veicināšanai.Šis rotaļu zaķis piemērots bērniem no dzimšanas brīža.Balts, skaists rotaļu zaķis ar detalizētiem, izšūtiem rakstiem.Izmē..

22,00 €Bez nodokļa: 18,18 €

Plīša lācītis ar senlatviešu rakstu zīmēm

Lācēns ar izšūtu dieva zīmi. Garums 25 cm. Dieva zīme – Šai zīmei ir ļoti liela simboliskā jēga, tā piesaista dievišķos un radošos spēkus. Apzīmē debesu jumu, vīrišķo spēku, gaismu, tiekšanos uz ..

35,01 €Bez nodokļa: 28,93 €

Plīša lācītis ar senlatviešu rakstu zīmēm

Lācītis ar izšūtu seno latvju zīmi  spēkam un aizsardzībai. 25 cm garumā.Ugunskrusts jeb Pērkona krusts simbolizē un piesaista laimi, enerģiju, uguni , pērkonu un vēju. Pērkons darbojas kā visu ļ..

35,01 €Bez nodokļa: 28,93 €

Plīša lācītis ar senlatviešu rakstu zīmēm

Lācēns ar izšūtu saules zīmi. 25 cm augumā.Saules zīme – auglības, mūžīgās kustības un dzīvības simbols. Latviešu tautas mākslā Saules motīvs ir sastopams uz visdažādākajiem priekšmetiem. Šis raksts s..

35,01 €Bez nodokļa: 28,93 €

Plīša lācītis ar senlatviešu rakstu zīmēm

Lācītis ar izšūtu latvju rakstu zīmi Jumis.Jumis – auglības simbols, ģimenes pavarda sargātājs. Viena no versijām vēsta, ka šī zīme veidojusies, savienojot Māras zīmi un Dieva zīmi.Grafiski jumja..

35,01 €Bez nodokļa: 28,93 €

Plīša lācītis ar senlatviešu rakstu zīmēm

Trešā svarīgākā debess spīdekļu zīme ir zvaigzne.Tai ir liela nozīme tumsas un pazemes spēku atvairīšanā. Zvaigžņotam rakstam latviešu ticējumos ir maģiska nozīme - tas pasargāja no ļauna. Zvaigžņu se..

35,01 €Bez nodokļa: 28,93 €

Skrejritenis DIP DAP

KĀPĒC IZVĒLĒTIES TIEŠI DIP DAP KOKA SKREJRITENIVirsma ir apstrādāta ar videi un bērniem draudzīgu materiālu – linsēklu eļļu.Tas ir viegls – 3.9 kg, un pielāgojams jūsu bērna augumam ar maināmu sēdeklī..

71,00 €Bez nodokļa: 58,68 €

Skrejritenis DIP DAP MINI

JAUNUMS! Līdzsvara divritenis DIP DAP Mini - vēl jaunākiem bērniņiem - pielāgots bērniem vecumā no 1,5 gada.Divritenim DIP DAP Mini ir pneimatiskās 10collu riepas ar melniem diskiem.Ritenis ir izgatav..

71,00 €Bez nodokļa: 58,68 €

Skrejritenis DIP DAP mocīts

Modelim "Mocītis" ir netikai izstrādāts rāmis ar mocīša aprisēm, bet arī stūre ir papildināta ar papildus aizsargiem, kas papildus sargās bērnu no roku iespējamās traumēšanās.Skrejritenis DIP DAP ir i..

71,00 €Bez nodokļa: 58,68 €

Trama Šūpuļzirdziņš

Skaisti šūpuļzirdziņi no Tramas kolekcijas. Paredzēts mazulim no 8 mēnešu vecuma.Roku darbsRažoti no oša koka.Atbilst Eiropas standartiem...

Cena sazinotiesBez nodokļa: 0,00 €