Svarīgākās ratiņu iezīmes

Pievienoja admin 14.07.2021 0 komentāri Jaunākās ziņas,

Mūsdienu lielajā ratiņu izvēles virpulī jaunie vecāki ļoti ātri var apjukt, tādējādi lēmums tiek pieņemts balstoties uz apkārtējo viedokļiem, kas arī ne vienmēr būs labs palīgs, jo katram ir savi uzskati par to kādi ratiņi jāpērk. Vislabākie ratiņi būs tādi ratiņi, kas atbilst visām vai vismaz lielākajai daļai Jūsu vēlmju un vajadzību. Pērkot ratiņus ir jāpievērš uzmanība ne tikai Jūsu dzīvesveidam un citiem lēmuma ietekmējošajiem faktoriem, bet gan arī uz ratiņu īpašībām un iezīmēm, kas var būt nozīmīgas.

 

Viena no ratiņu īpašībām, kas ir vissvarīgākā, ir amortizācija. Jo labāka amortizācija, jo vairāk sliktus ceļa segumus var izbraukt bez stresa. Lai zinātu, cik spēcīga amortizācija ir nepieciešama, būtu jāsaprot kādi ir ceļu segumi pa kuriem visbiežāk pārvietosieties. Ja tie ir slikti un nelīdzeni, tad amortizācijai ir lielāka nozīme, taču, ja ikdienā Jūs biežāk pārvietojaties pa pilsētu, tad amortizācijai ir mazāka nozīme, jo ratiņi brauc daudz stabilāk pa līdzenu asfaltu.

 

Svarīgs ir arī ratiņu un roktura augstums - vai tas nav pa augstu vai pa zemu. Ja vecāki ir gara auguma, tad viņiem nederēs zemi ratiņi, jo tas apgrūtinās pastaigas, tieši tāpat ir arī, ja vecāki ir īsa auguma, bet ratiņi augsti. Ja vecāki ir dažāda garuma, tad jālūkojas pēc tādiem ratiņiem, kuru rokturi var pielāgot katram. Auguma starpības gadījumā noteikti būs ērtāks teleskopiskais rokturis, kuru ērti var pagarināt vai padarīt zemāku.

 

Katrs mēs gribam sev tīrus ratiņus, tāpēc svarīgi pievērst uzmanību arī tam, cik viegli ir kopjams materiāls, no kura ir bērnu ratiņi. Jo vieglāk kopjams, jo ērtāk Jums uzturēt tos tīrus brīžos, kad bērniņš ir sācis našķoties ar kārumiem garo pastaigu laikā. Visērtākajā gadījumā ratu audumu iespējams noņemt un mazgāt veļasmašīnā.

 

Ratu groza ietilpība ir nozīmīgs faktors mammām, kas dodas uz veikalu vienas pašas vai arī bieži līdzi ir daudz mantas. Jo lielāks grozs, jo mazāk pirkumi jānes maisiņos un rokās. Ieliekot mantas ratu grozā nezūd uzmanība no ratiņu stumšanas un ir iespējams turpināt manevrēt tik pat viegli un ērti kā iepriekš. Ratu ražotāji mēdz piedāvāt arī piepirkt klāt papildus ratu grozus, kas liekas uz ratu rāmja augstāk nekā esošais, tādējādi papildinot ratu ar papildus vietu iepirkumiem.

 

Šīs ir tikai dažas no ratu īpašībām, kam mēs iesakām pievērst uzmanību. Lai uzzinātu vairāk un saņemtu profesionālu, individuālu konsultāciju zvaniet mums 67385137 vai nāciet klātienē uz Ratu Biroju Miera ielā 54!

 

Lai viegla izvēle ratiņu iegādē!

 

Ratu Birojs

Iesniegt komentāru